Po bardzo emocjonującym meczu, które dostarczyło sporo emocji sportowych. Hokeiści KS Unii Oświęcim przegrali po dogrywce z Comarch Cracovią 2:3. Niestety arbitrzy spotkania prowadzili mecz bardzo chaotycznie i niekonsekwentnie. Odsyłając zawodników gospodarzy za najmniejsze wykroczenia.

KS Unia Oświęcim – Comarch Cracovia 2:3 d. (0:1, 2:0, 0:1, d. 0:1).

0:1 - Maciej Urbanowicz - Damian Słaboń, Maciej Kruczek (19:54, 5/4),

1:1 - Jan Daneček - Damian Piotrowicz, Sebastian Kowalówka (22:55, 5/4),

2:1 - Wojciech Wojtarowicz - Martin Kasperlík, Ondřej Kasperlik (32:55),

2:2 - Krystian Dziubiński (57:45),

2:3 - Maciej Urbanowicz - Damian Słaboń, Patryk Wajda (61:52 4/3).

Sędziowali: Maciej Pachucki, Bartosz Kaczmarek (główni) – Maciej Byczkowski, Mateusz Krzywda (liniowi).

Minuty karne: 20-18 (w tym 10 minut za niesportowe zachowanie dla Oliviera Paczkowskiego)

Strzały: 23-41.

Widzów: 2850

Stan rywalizacji (do czterech zwycięstw): 3:1 dla Cracovii.Następny mecz: w 1 maraca - środa w Krakowie.

KS Unia: Fikrt – Bezuška (2), Vosatko (4); Piotrowicz, Daneček, Kowalówka (4) – Gabryś (2), Kysela; Tabaček (4), Haas (2), M. Kasperlik – Gębczyk (2), Šaur; Wanat, Paszek (2), Malicki – O. Kasperlik, Wojtarowicz.
Trener: Josef Doboš

Cracovia: Radziszewski – Dutka, Rompkowski; Šinágl, Dziubiński, Kapica – Kruczek, Wajda; Urbanowicz, Słaboń, Drzewiecki – Dąbkowski, Zib; Sýkora, McPherson (2), Kalus – Maciejewski (2), Novajovský (2); Paczkowski (12), Chovan, Wróbel.
Trener: Rudolf Roháček.