TERMINARZ  ROZGRYWEK  PLH Sezon : 2016/2017

 

 

1. Runda – sezon zasadniczy

 

11 września 2016 – Niedziela (1 kolejka)

 

 1. COMARCH Cracovia pauza

 

 2. GKS Tychy – SMS PZHL U20 Sosnowiec

 

 3. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – GKS GieKSa Katowice

 

 4. JKH GKS Jastrzębie – MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk

 

 5. KS UNIA Oświęcim – NESTA MIRES Toruń

 

 6. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – PGE ORLIK Opole

 

13 września 2016 – Wtorek (2 kolejka)

 

 7. PGE ORLIK Opole pauza

 

 8. NESTA MIRES Toruń – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

 

 9. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk – KS UNIA Oświęcim

 

10. JKH GKS Jastrzębie - GKS GieKSa Katowice

 

11. SMS PZHL U20 Sosnowiec – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

 

12. COMARCH Cracovia – GKS Tychy

 

16 września 2016 – Piątek (3 kolejka)

 

13. GKS Tychy pauza

 

14. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – COMARCH Cracovia

 

15. JKH GKS Jastrzębie – SMS PZHL U20 Sosnowiec

 

16. GKS GieKSa Katowice - KS UNIA Oświęcim

 

17. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk

 

18. PGE ORLIK Opole – NESTA MIRES Toruń

 

1

 

23 września 2016 – Piątek (4 kolejka)

 

19. NESTA MIRES Toruń pauza

 

20. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk – PGE ORLIK Opole

 

21. GKS GieKSa Katowice – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

 

22. SMS PZHL U20 Sosnowiec – KS UNIA Oświęcim

 

23. COMARCH Cracovia – JKH GKS Jastrzębie

 

24. GKS Tychy – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

 

25 września 2016 – Niedziela (5 kolejka)

 

25. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ pauza

 

26. JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy

 

27. KS UNIA Oświęcim – COMARCH Cracovia

 

28. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – SMS PZHL U20 Sosnowiec

 

29. PGE ORLIK Opole – GKS GieKSa Katowice

 

30. NESTA MIRES Toruń – MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk

 

27 września 2016 – Wtorek (6 kolejka)

 

31. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk pauza

 

32. GKS GieKSa Katowice – NESTA MIRES Toruń

 

33. SMS PZHL U20 Sosnowiec – PGE ORLIK Opole

 

34. COMARCH Cracovia – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

 

35. GKS Tychy – KS UNIA Oświęcim

 

36. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie

 

30 września 2016 – Piątek (7 kolejka)

 

37. JKH GKS Jastrzębie pauza

 

38. KS UNIA Oświęcim – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

 

39. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – GKS Tychy

 

40. PGE ORLIK Opole – COMARCH Cracovia

 

41. NESTA MIRES Toruń – SMS PZHL U20 Sosnowiec

 

42. AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk - GKS GieKSa Katowice

 

2 października 2016 – Niedziela (8 kolejka)

 

43. GKS GieKSa Katowice pauza

 

44. SMS PZHL U20 Sosnowiec – MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk

 

45. COMARCH Cracovia – NESTA MIRES Toruń

 

46. GKS Tychy – PGE ORLIK Opole

 

47. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

 

48. JKH GKS Jastrzębie – KS UNIA Oświęcim

 

4 października 2016 – Wtorek (15 kolejka)

 

90. * TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – GKS Tychy

 

2

 

 * Mecz przełożony z dnia 23 października 2016 r. – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu

 

 Kontynentalnego.

 

7 października 2016 – Piątek (9 kolejka)

 

49. KS UNIA Oświęcim pauza

 

50. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – JKH GKS Jastrzębie

 

51. PGE ORLIK Opole – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

 

52. NESTA MIRES Toruń – GKS Tychy

 

53. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk – COMARCH Cracovia

 

54. GKS GieKSa Katowice - SMS PZHL U20 Sosnowiec

 

9 października 2016 – Niedziela (10 kolejka)

 

55. SMS PZHL U20 Sosnowiec pauza

 

56. COMARCH Cracovia – GKS GieKSa Katowice

 

57. GKS Tychy – MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk

 

58. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – NESTA MIRES Toruń

 

59. JKH GKS Jastrzębie – PGE ORLIK Opole

 

60. KS UNIA Oświęcim – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

 

11 października 2016 – Wtorek (11 kolejka)

 

61. TMH TEMPISH POLONIA Bytom pauza

 

62. PGE ORLIK Opole – KS UNIA Oświęcim

 

63. NESTA MIRES Toruń – JKH GKS Jastrzębie

 

64. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

 

65. GKS GieKSa Katowice – GKS Tychy

 

66.SMS PZHL U20 Sosnowiec – COMARCH Cracovia

 

3

 

2. Runda – sezon zasadniczy

 

 14 października 2016 – Piątek (12 kolejka)

 

67. COMARCH Cracovia pauza

 

68. SMS PZHL U20 Sosnowiec – GKS Tychy

 

69.GKS GieKSa Katowice – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

 

70. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk – JKH GKS Jastrzębie

 

71. NESTA MIRES Toruń – KS UNIA Oświęcim

 

72. PGE ORLIK Opole – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

 

16 października 2016 – Niedziela (13 kolejka)

 

73. PGE ORLIK Opole pauza

 

74. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – NESTA MIRES Toruń

 

75. KS UNIA Oświęcim – MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk

 

76. GKS GieKSa Katowice – JKH GKS Jastrzębie

 

77. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – SMS PZHL U20 Sosnowiec

 

78. GKS Tychy – COMARCH Cracovia

 

21 października 2016 – Piątek (14 kolejka)

 

79. GKS Tychy pauza

 

80. COMARCH Cracovia – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

 

81. SMS PZHL U20 Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie

 

82. KS UNIA Oświęcim - GKS GieKSa Katowice

 

83. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

 

84.NESTA MIRES Toruń – PGE ORLIK Opole

 

23 października 2016 – Niedziela (15 kolejka)

 

85. NESTA MIRES Toruń pauza

 

86. PGE ORLIK Opole – MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk

 

87. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – GKS GieKSa Katowice

 

88. KS UNIA Oświęcim – SMS PZHL U20 Sosnowiec

 

89. JKH GKS Jastrzębie – COMARCH Cracovia

 

90. * TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – GKS Tychy

 

 * Mecz przełożony na dzień 4 października 2016 r. – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu

 

Kontynentalnego.

 

25 października 2016 – Wtorek (16 kolejka)

 

91. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ pauza

 

92. * GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie

 

93. COMARCH Cracovia – KS UNIA Oświęcim

 

4

 

94. SMS PZHL U20 Sosnowiec – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

 

95. GKS GieKSa Katowice – PGE ORLIK Opole

 

96. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk --NESTA MIRES Toruń

 

 * Mecz przełożony na dzień 26 października 2016 r. – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu

 

Kontynentalnego.

 

26 października 2016 – Środa (16 kolejka)

 

92. * GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie

 

 * Mecz przełożony z dnia 25 października 2016 r. – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu

 

Kontynentalnego.

 

 28 października 2015 – Piątek (17 kolejka)

 

 97. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk pauza

 

 98.NESTA MIRES Toruń – GKS GieKSa Katowice

 

 99. PGE ORLIK Opole – SMS PZHL U20 Sosnowiec

 

100. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – COMARCH Cracovia

 

101. KS UNIA Oświęcim – GKS Tychy

 

102. JKH GKS Jastrzębie – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

 

9 listopada 2016 – Środa (20 kolejka)

 

118. * GKS Tychy – NESTA MIRES Toruń

 

 * Mecz przełożony z dnia 18 listopada 2016 r. – w przypadku awansu GKS Tychy do III rundy

 

Pucharu Kontynentalnego.

 

11 listopada 2016 – Piątek (18 kolejka)

 

103. JKH GKS Jastrzębie pauza

 

104. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – KS UNIA Oświęcim

 

105. GKS Tychy – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

 

106. COMARCH Cracovia – PGE ORLIK Opole

 

107.SMS PZHL U20 Sosnowiec – NESTA MIRES Toruń

 

108. GKS GieKSa Katowice – MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk

 

 13 listopada 2016 – Niedziela (19 kolejka)

 

109.GKS GieKSa Katowice pauza

 

110. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk – SMS PZHL U20 Sosnowiec

 

111. NESTA MIRES Toruń – COMARCH Cracovia

 

112. PGE ORLIK Opole – GKS Tychy

 

113. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

 

114. KS UNIA Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie

 

 18 listopada 2016 – Piątek (20 kolejka)

 

115. KS UNIA Oświęcim pauza

 

116. JKH GKS Jastrzębie – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

 

5

 

117. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – PGE ORLIK Opole

 

118. * GKS Tychy – NESTA MIRES Toruń

 

119. COMARCH Cracovia – MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk

 

120. SMS PZHL U20 Sosnowiec -- GKS GieKSa Katowice

 

 * Mecz przełożony na dzień 9 listopada 2016 r. – w przypadku awansu GKS Tychy do III rundy

 

Pucharu Kontynentalnego.

 

20 listopada 2016 – Niedziela (21 kolejka)

 

121. SMS PZHL U20 Sosnowiec pauza

 

122. GKS GieKSa Katowice – COMARCH Cracovia

 

123. * MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk – GKS Tychy

 

124. NESTA MIRES Toruń – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

 

125. PGE ORLIK Opole – JKH GKS Jastrzębie

 

126. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – KS UNIA Oświęcim

 

 * Mecz przełożony na dzień 23 listopada 2016 – w przypadku awansu GKS Tychy do III rundy

 

Pucharu Kontynentalnego.

 

23 listopada 2016 – Środa (21 kolejka)

 

123. * MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk – GKS Tychy

 

 * Mecz przełożony z dnia 20 listopada 2016 r. – w przypadku awansu GKS Tychy do III rundy

 

Pucharu Kontynentalnego.

 

25 listopada 2016 – Piątek (22 kolejka)

 

127. TMH TEMPISH POLONIA Bytom pauza

 

128. KS UNIA Oświęcim – PGE ORLIK Opole

 

129. JKH GKS Jastrzębie – NESTA MIRES Toruń

 

130. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk

 

131. GKS Tychy – GKS GieKSa Katowice

 

132. COMARCH Cracovia – SMS PZHL U20 Sosnowiec

 

6

 

3. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)

 

27 listopada 2016 – Niedziela (23 kolejka)

 

133. 1 – 6

 

134. 2 – 5

 

135. 3 – 4

 

2 grudnia 2016 – Piątek (24 kolejka)

 

136. 6 – 4

 

137. 5 – 3

 

138. 1 – 2

 

4 grudnia 2016 – Niedziela (25 kolejka)

 

139. 2 – 6

 

140. 3 – 1

 

141. 4 – 5

 

6 grudnia 2016 – Wtorek (26 kolejka)

 

142. 6 – 5

 

143. 1 – 4

 

144. 2 – 3

 

9 grudnia 2016 – Piątek (27 kolejka)

 

145. 3 – 6

 

146. 4 – 2

 

147. 5 – 1

 

7

 

3. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)

 

27 listopada 2016 – Niedziela (23 kolejka)

 

148. 1 – pauza

 

149. 2 – 5

 

150. 3 – 4

 

2 grudnia 2016 – Piątek (24 kolejka)

 

151. Pauza – 4

 

152. 5 – 3

 

153. 1 – 2

 

4 grudnia 2016 – Niedziela (25 kolejka)

 

154. 2 – Pauza

 

155. 3 – 1

 

156. 4 – 5

 

6 grudnia 2016 – Wtorek (26 kolejka)

 

157. Pauza – 5

 

158. 1 – 4

 

159. 2 – 3

 

9 grudnia 2016 – Piątek (27 kolejka)

 

160. 3 – Pauza

 

8

 

161. 4 – 2

 

162. 5 – 1

 

4. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)

 

20 grudnia 2016 – Wtorek (28 kolejka)

 

163. 6 – 1

 

164. 5 – 2

 

165. 4 – 3

 

22 grudnia 2016 – Czwartek (29 kolejka)

 

166. 4 – 6

 

167. 3 – 5

 

168. 2 – 1

 

3 stycznia 2017 – Wtorek (30 kolejka)

 

169. 6 – 2

 

170. 1 – 3

 

171. 5 – 4

 

6 stycznia 2017 – Piątek (31 kolejka)

 

172. 5 – 6

 

173. 4 – 1

 

174. 3 – 2

 

9

 

8 stycznia 2017 – Niedziela (32 kolejka)

 

175. 6 – 3

 

176. 2 – 4

 

177. 1 – 5

 

4. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)

 

20 grudnia 2016 – Wtorek (28 kolejka)

 

178. Pauza – 1

 

179. 5 – 2

 

180. 4 – 3

 

22 grudnia 2016 – Czwartek (29 kolejka)

 

181. 4 – Pauza

 

182. 3 – 5

 

183. 2 – 1

 

3 stycznia 2017 – Wtorek (30 kolejka)

 

184. Pauza – 2

 

185. 1 – 3

 

186. 5 – 4

 

6 stycznia 2017 – Piątek (31 kolejka)

 

187. 5 –Pauza

 

188. 4 – 1

 

10

 

189. 3 – 2

 

8 stycznia 2017 – Niedziela (32 kolejka)

 

190. Pauza – 3

 

191. 2 – 4

 

192. 1 – 5

 

5. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)

 

13 stycznia 2017 – Piątek (33 kolejka)

 

193. 1 – 6

 

194. 2 – 5

 

195. 3 – 4

 

 * Mecz z udziałem zespołu GKS Tychy, przełożony na dzień 18 stycznia 2017 r. – w przypadku

 

awansu GKS Tychy do Finałowego Turnieju Pucharu Kontynentalnego.

 

15 stycznia 2017 – Niedziela (34 kolejka)

 

196. 6 – 4

 

197. 5 – 3

 

198. 1 – 2

 

 * Mecz z udziałem zespołu GKS Tychy, przełożony na dzień 24 stycznia 2017 r. – w przypadku

 

awansu GKS Tychy do Finałowego Turnieju Pucharu Kontynentalnego.

 

18 stycznia 2017 – Środa (33 kolejka)

 

 *

 

11

 

 * Mecz przełożony z dnia 13 stycznia 2017 r. – w przypadku awansu GKS Tychy do Finałowego

 

Turnieju Pucharu Kontynentalnego.

 

20 stycznia 2017 – Piątek (35 kolejka)

 

199. 2 – 6

 

200. 3 – 1

 

201. 4 – 5

 

22 stycznia 2017 – Niedziela (36 kolejka)

 

202. 6 – 5

 

203. 1 – 4

 

204. 2 – 3

 

24 stycznia 2017 – Wtorek (34 kolejka)

 

 *

 

 * Mecz przełożony z dnia 15 stycznia 2017 r. – w przypadku awansu GKS Tychy do Finałowego

 

Turnieju Pucharu Kontynentalnego.

 

27 stycznia 2017 – Piątek (37 kolejka)

 

205. 3 – 6

 

206. 4 – 2

 

207. 5 – 1

 

5. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’)

 

13 stycznia 2017 – Piątek (33 kolejka)

 

208. 1 –Pauza

 

209. 2 – 5

 

210. 3 – 4

 

15 stycznia 2017 – Niedziela (34 kolejka)

 

211. Pauza – 4

 

212. 5 – 3

 

213. 1 – 2

 

20 stycznia 2017 – Piątek (35 kolejka)

 

214. 2 – Pauza

 

215. 3 – 1

 

216. 4 – 5

 

12

 

22 stycznia 2017 – Niedziela (36 kolejka)

 

217. Pauza – 5

 

218. 1 – 4

 

219. 2 – 3

 

27 stycznia 2017 – Piątek (37 kolejka)

 

220. 3 – Pauza

 

221. 4 – 2

 

222. 5 – 1

 

6. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)

 

29 stycznia 2017 – Niedziela (38 kolejka)

 

223. 6 – 1

 

224. 5 – 2

 

225. 4 – 3

 

3 lutego 2017 – Piątek (39 kolejka)

 

226. 4 – 6

 

227. 3 – 5

 

228. 2 – 1

 

5 lutego 2017 – Niedziela (40 kolejka)

 

229. 6 – 2

 

230. 1 – 3

 

231. 5 – 4

 

15 lutego 2017 – Środa (41 kolejka)

 

232. 5 – 6

 

13

 

233. 4 – 1

 

234. 3 – 2

 

17 lutego 2017 – Piątek (42 kolejka)

 

235. 6 – 3

 

236. 2 – 4

 

237. 1 – 5

 

6. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)

 

29 stycznia 2017 – Niedziela (38 kolejka)

 

238. Pauza – 1

 

239. 5 – 2

 

240. 4 – 3

 

3 lutego 2017 – Piątek (39 kolejka)

 

241. 4 – Pauza

 

242. 3 – 5

 

243. 2 – 1

 

5 lutego 2017 – Niedziela (40 kolejka)

 

244. Pauza – 2

 

245. 1 – 3

 

246. 5 – 4

 

14

 

15 lutego 2017 – Środa (41 kolejka)

 

247. 5 – Pauza

 

248. 4 – 1

 

249. 3 – 2

 

17 lutego 2017 – Piątek (42 kolejka)

 

250. Pauza – 3

 

251. 2 – 4

 

252. 1 – 5

 

Faza finałowa

 

Terminy PLAY OFF Luty/Marzec/Kwiecień 2017

 

I Runda (Ćwierćfinał: 1 – 8, 2 – 7, 3 – 6, 4 – 5)

 

 21 lutego 2017 (dom)

 

 22 lutego 2017 (dom)

 

 25 lutego 2017 (wyjazd)

 

 26 lutego 2017 (wyjazd)

 

 1 marca 2017 (dom)

 

 3 marca 2017 (wyjazd)

 

 5 marca 2017 (dom)

 

II Runda (Półfinał: 1 – najniższy w tabeli, 2 – wyższy w tabeli)

 

 7 marca 2017 (dom)

 

 8 marca 2017 (dom)

 

15

 

 11 marca 2017 (wyjazd)

 

 12 marca 2017 (wyjazd)

 

 15 marca 2017 (dom)

 

 17 marca 2017 (wyjazd)

 

 19 marca 2017 (dom)

 

 III Runda (Finał: zwycięzcy półfinałów)

 

 21 marca 2017 (dom)

 

 22 marca 2017 (dom)

 

 25 marca 2017 (wyjazd)

 

 26 marca 2017 (wyjazd)

 

 29 marca 2017 (dom)

 

 31 marca 2017 (wyjazd)

 

 2 kwietnia 2017 (dom)

 

 III Runda (Brązowy medal: przegrani w półfinałach)

 

 21 marca 2017 (dom)

 

 24 marca 2017 (wyjazd)

 

 26 marca 2017 (dom)

 

Faza meczów o utrzymanie się w PHL

 

Terminy PLAY OUT Luty/Marzec 2017

 

- Uczestniczą dwa zespoły, które po czterech rundach sezonu zasadniczego zajęły

 

ostatnie miejsca.

 

- Zespół SMS PZHL U20, nie uczestniczy w fazie finałowej PLAY OFF ani w fazie

 

PLAY OUT - utrzymanie się w PHL.

 

- Zespoły uczestniczące w fazie PLAY OUT, grają do czterech zwycięstw.

 

- Zespół, który przegra rywalizację, zostaje zdegradowany do I Ligi.

 

1. Runda – PLAY OUT

 

16

 

24 lutego 2017 – Piątek (1 kolejka)

 

DOM

 

26 lutego 2017 – Niedziela (2 kolejka)

 

 DOM

 

3 marca 2017 – Piątek (3 kolejka)

 

WYJAZD

 

5 marca 2017 – Niedziela (4 kolejka)

 

WYJAZD

 

10 marca 2017 – Piątek (5 kolejka)

 

 DOM

 

12 marca 2017 – Niedziela (6 kolejka)

 

WYJAZD

 

15 marca 2017 – Niedziela (7 kolejka)